1. Початкові чи помірні прояви вікових змін м’яких тканин обличчя
2. Легкі та помірні ознаки в’ялості шкіри.
3. Опущення чи звисання брів, чи тільки їх зовнішньої третини.
4. Провисання щічно-вилицевої ділянки, носогубних складок, поява «зморшок маріонетки».
5. Деформація овалу обличчя, поява другого підборіддя.
6. Вікові зміни шиї.
7. Атрофічні зміни та нерівний рельєф шкіри підшкірних тканин.
8. Асиметрія обличчя.
Наскільки болісною буде процедура?
Нитковий ліфтинг виконується з використанням місцевої інфільтраційної анестезії, для чого в область проколу та за контуром проведення ниток вводиться розчин анестетика (Ультракаїн ДС Форте, Убестезин тощо). При цьому деякі пацієнти відчувають неприємні відчуття. Така ж реакція можлива і на початку процедури, коли робиться прокол, через який нитки будуть імплантуватись.
Чи потрібна процедура попередньої підготовки?
Попередня підготовка зазвичай не потрібна. Однак за тиждень до проведення корекції бажано відмовитися від прийому антиагрегантів (аспірин тощо) та біологічно активних добавок (БАДів), що впливають на згортання крові. Якщо препарат був Вам призначений лікарем, проконсультуйтесь з ним для визначення можливості тимчасової відміни терапії.
Які ускладнення можуть бути після процедури?
Ускладнення після ниткової корекції досить рідкісні і їх можна виправити при зверненні до лікаря. Після процедури можуть виникнути набряки, нерівності, синці, невеликі втягнення і асиметрія. Нештатною ситуацією вважаються виражені гематоми, контурування ниток, сильні втягнення шкіри у місцях проколів.
З чого виготовлені нитки? Чи безпечний цей матеріал?
Залежно від ділянки корекції, віку та індивідуальних побажань пацієнта, використовуються нитки, що не розсмоктуються або розсмоктуються. Перші виготовлені з поліпропілену – синтетичного шовного матеріалу, що використовується у хірургії понад 50 років. Він безпечний, не викликає алергії та не відторгається організмом. Розсмоктуючі нитки біосумісні з тканинами людини і зроблені з кополімеру L-лактиду та S-капролактану. L-молочна кислота, що входить до складу, надає додаткове омолодження, активуючи природні процеси оновлення клітин шкіри. L-молочна кислота виділяється, поки нитки повністю не розсмоктуються, завдяки чому результат процедури з часом тільки покращується.
Скільки триває реабілітаційний період?
Реабілітаційний період триває близько 1-2 тижнів.
Для скорочення реабілітаційного періоду може бути призначено:
1. Лімфоміозот в краплях (можливі протипоказання, проконсультуйтеся зі своїм лікарем);
2. Плазмоліфтинг – до, під час і після процедури, далі через кожні 7-10 днів (всього 3-4 процедури);
3. Мікротокова терапія та інші відновлювальні процедури – наступного дня після процедури, і протягом всього відновлювального періоду;
4. Апаратна косметологія через 2-3 тижні;
5. Мезотерапія, біоревіталізація, ботулінотерапія через 2-3 тижні.
Протягом реабілітаційного періоду можуть спостерігатися асиметрія, набряки, нерівності, синці і втягнення. Такі прояви є нормою реабілітаційного періоду та можуть тривати від тижня до двох місяців.
Як швидко можна побачити отриманий ефект і як довго він зберігається?
Результат помітний відразу після проведення процедури і стає більш вираженим до кінця другого тижня. Тривалість ефекту залежить від зони корекції, типу введених ниток, індивідуальних особливостей пацієнта, його способу життя та дотримання рекомендацій у період реабілітації. При використанні ниток, що розсмоктуються, він зберігається до 2 років, що не розсмоктуються – до 3 років. Процедуру можна повторити не раніше, ніж через 2 місяці. Кількість процедур та, відповідно, ціна визначається лікарем на первинній консультації, враховуючи індивідуальні особливості будови тіла пацієнта.
Чекаємо Вас у нашій клініці «Подільський центри зору та естетичної медицини»
м. Хмельницький, Україна